השירותים שלנו

בס"ד

פיתוח תוכנה

ב - Control Spa עובדים מנתחי מערכות והנדסאים בכירים המתמחים בשפות ובטכנולוגיות העדכניות ביותר בשוק כיום.

היכולות שלנו לאתר את צורכי השוק ולתפור פתרונות מוכווני לקוח, באים לידי ביטוי, בנוסף למוצרי המדף בחברתינו, גם באפשרות להזמין פתרונות תוכנה המותאמים לצורכיכם, הן כנגזרת ממוצרים קיימים, והן פיתוח של מוצרים חדשים על פי איפיון ייחודי.

צוות מנתחי מערכות והנדסאים בכירים יעריכו עבורכם את היתכנות הרעיון, יאפיינו את מבנה הפתרון, יציעו ויפתחו מערכת מושלמת הנותנת פתרונות לצרכים, למטרות וליעדי הארגון.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונציע לכם את מגוון פתרונות הפיתוח של חברתינו.

שרות לקוחות
החברה מפעילה צוות מיוחד העוסק במתן שירות ללקוחותיה. מתן השירות כולל תמיכה טלפונית, תפעול מרחוק בקו ADSL, השירות ניתן 9 שעות בכל יום ע"י אנשים מיומנים, אדיבים, זריזים ומוכשרים במיוחד לתפקיד זה.
השירות הוא חלק אינטגרלי ומהחשובים ביותר במאמציה של Control Spa להעניק את כל מה שביכולתה ללקוחות.

טכנאי שטח
החברה מעסיקה קבלני משנה הנותנים את שירותיהם בכל הדרוש באתר הלקוח.
שרות זה כולל תקלות בחומרה, ברשת, באינטרנט ובכל מה שנצרך בשירות זה נותנת Control Spa ללקוח את הקרקע הבטוחה ביותר לניהול המשרד ללא תקלות.

אבני היסוד של השירות
מצוינות היא אבן היסוד של פעולותינו באשר הן ב- Control Spa אנו שמים דגש רב על שמירת הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות מוצרינו משלבים חדשנות וקידמה טכנולוגית עם אבטחה ואמינות איכות מקסימלית של המוצרים. החזר מקסימלי של ההשקעה ופשטות מקסימלית בשימוש הם עמודי התווך שעליהם בנתה בונה ותבנה Control Spa את המוניטין שלה כחברה המובילה בענף.

מכלול שירותי התמיכה המעולה שאנו מספקים ללקוחותינו היא המהות האמיתית של תפיסת העולם העסקית שלנו עבורנו. שביעות רצונם של לקוחותינו אינה סיסמה ותו לא אלא ערך עליון, והיא שמדרבנת אותנו לבנות עמם יחסי עבודה איתנים ומתמשכים המבוססים על אמון הדדי, הגינות ודבקות חסרת פשרות במתן השירותים כחברה המציבה את הלקוח במרכז. אנו ב- Control Spa מאמינים כי העשייה העסקית שלנו אינה שלמה ללא רגישות והקשבה לצורכי הלקוח.
וכן המקוריות והמשאבים הדרושים כדי להמציא לו ועבורו את הפתרונות הנכונים בעיתוי הנכון.

דף הבית
אודות
השירותים
המוצרים
הצגת התוכנות
מפרט טכני
חוברת הדרכה
שירותי חומרה
צור קשר
English
   
צימרים
קונטרול ספא. טלפון 02-6247783
תמיכה: טלפון 02-6247783